• ۲۳:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • انشا درباره زندگی در شهر بزرگ پایه دهم

  انشا درباره زندگی در شهر بزرگ پایه دهم

  زندگی امروزه یک مسئله پیچیده است. شما می‌توانید در یک روستای کوچک زندگی کنید یا به راحتی زندگی خود را به سمت شهر و زندگی‌های پرسر و صدا و پیچیده سوق دهید.

  انشا درباره زندگی در شهر بزرگ

  زندگی در شهرهای بزرگ به سرعت در حال گسترش است. رقابت فراوانی در اطراف آن‌ها وجود دارد و هر کسی به دنبال پیشرفت و برتری در برابر دیگران است. در طول روز و شب، افراد در تلاش برای دستیابی به اهداف خود هستند.

  حس رقابت در کودکان از سنین پایین به آن‌ها آموزش داده می‌شود و این یکی از عوامل موفقیت شهرها نسبت به روستاها است. والدین آرزو دارند که فرزندانشان در رقابت با دیگران موفق باشند و همیشه در بهترین شرایط تحصیل کنند.

  در مدارس شهرهای بزرگ، به جز مطالعات، به فعالیت‌های دیگر نیز توجه می‌شود و زیرساخت‌ها و دانشگاه‌های خوب برای آماده‌سازی دانش‌آموزان برای زندگی در آینده وجود دارند. برخی اوقات، افراد قادر به انتخاب محل زندگی خود نیستند و این موضوع می‌تواند باعث شود که ما از شهرهای بزرگ خسته شویم. دلایلی مانند آلودگی، شلوغی‌های روزمره و ترافیک مزاحم که در بسیاری از شهرهای بزرگ و پایتخت‌ها حاکم است، می‌تواند این حس را برای ما ایجاد کند.

  نتیجه‌گیری:

  اگر چه زندگی در شهر می‌تواند راحتی را برای افراد فراهم کند، اما صلح را تضمین نمی‌کند. بسیاری از افراد از روستاها به شهرهای بزرگ نقل مکان می‌کنند تا برای امرار معاش فعالیت کنند. در حالی که بسیاری از آن‌ها می‌توانند به خوبی در شهر زندگی کنند و سبک زندگی خود را بهبود بخشند، اما پس از ورود به شهر، آرامش ذهن‌شان در هجوم دیوانه‌وار شهرهای بزرگ از دست می‌رود.