• ۲۲:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • انشای با موضوع شب یلدا در شمال کشور

  انشای با موضوع شب یلدا در شمال کشور

  انشای امروز من در مورد شب یلدا در شمال کشور است. این شب در هر شهر با شکوه و خاصیت خودش جشن گرفته می‌شود، اما همه باور دارند که ماهیت آن یکسان است و هرگاه در مورد یلدا صحبت می‌کنیم، می‌دانیم که پر از لحظات شادی و خاطرات زیباست.

  انشا درباره شب یلدا

  شب یلدا به زودی فرا خواهد رسید و همه ما دوست داریم در این شب در کنار خانوادمان لحظات خوشی را سپری کنیم. زمانی که در کنار خانواده خود هستیم، می‌دانیم که این لحظات را به خاطر می‌سپاریم و سال‌ها بعد به یاد خواهیم آورد.

  مرور خاطرات می‌تواند بسیار جذاب باشد، به شرطی که مثل من، در کنار خانواده خود باشید و پدربزرگ شروع به خواندن شعرهای حافظ کند. این لحظات زمانی جذاب تر هستند که غذاهای رنگی و خوشمزه در اطراف ما قرار دارند. امیدواریم که هر سال این لحظات را تجربه کرده و با خوردن هندوانه در مقابل سرمای شدید زمستان مقاومت کنیم.

  سرما و برفی که قریباً منتظر ماست، وقتی به شب یلدا می‌رسیم، اولین چیزی که به چشم می‌آید، خانواده‌هایی هستند که در کنار هم، در فضایی پر از شادی و خوشبختی به سر می‌برند. آنها بیشتر از هر چیز دیگری دوست دارند که این لحظات را با خانواده و دوستان‌شان به اشتراک بگذارند و در این شب، شادی و خوشبختی را تجربه کنند.

  نتیجه‌گیری:

  رفتار کدورت‌آمیز در شب یلدا، اشتباه بزرگی است. بهتر است همین حالا از این نوع رفتار دست بردارید و اگر با کسی قهر دارید، او را ببخشید. در این شب پر از شادی و خوشبختی، باید به دیگران با محبت و احترام رفتار کنیم و همدلی و هم‌زبانی را به اوج برسانیم.