• ۲۰:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۲
 • موضوع انشا درباره انسان‌های ترسو

  موضوع انشا درباره انسان‌های ترسو

  انسان‌های ترسو دوست دارند زندگی آرام و بدون وقوع اتفاقات روزمره که برای هر فردی رخ می‌دهد، را تجربه کنند. احتمالاً در ابتدا این دیدگاه برای آن‌ها درست است، اما باید بگوییم که این دیدگاه به هیچ عنوان منطقی نیست که همیشه به خود ببندیم و سعی کنیم از اجتماع و هم‌اندیشان خود فرار کنیم. این وضعیت منجر به شرایط نامطلوبی خواهد شد.

  موضوع انشا درباره انسان‌های ترسو

  هر فردی می‌تواند در رویاها به مراتب فراتر از آنچه در ذهن خود دارد، زندگی کند. اما وقتی درباره افراد ترسو صحبت می‌کنیم، باید ابتدا بفهمیم چرا به این وضعیت منتسب می‌شوند. برخی این وضعیت را به دلیل خلق تضاد و درگیری در محیط‌های مختلف، نشانه‌ای از شجاعت می‌دانند.

  در واقع تعریف آنها از شجاعت بسیار عجیب و غیرمعمول است. هرچه دقیق‌تر درباره این موضوع صحبت کنیم، بهتر می‌توانیم منظور را منتقل کنیم. افرادی که سعی می‌کنند از ترس دوری کنند، ابتدا باید واقعاً با آن روبه‌رو شوند. در این صورت، احساس می‌کنند که ترس را در خودشان پیدا کرده‌اند و سپس سعی می‌کنند زندگی روزمره‌شان را به حالت عادی نزدیک‌تر بیاورند.

  باید ادامه دهیم که افراد ترسو در برخی موارد ممکن است به طرز عجیبی ظاهر شوند. گاهی اوقات آدم ترسو از راه‌ها و رفتارهای متفاوت نسبت به مردمی که باهاشان همراهی می‌کنند، استفاده می‌کند. این افراد همیشه و حتی برای خطاهای کوچک، پوزش می‌خواهند.

  نتیجه‌گیری:

  ما می‌توانیم با خودشناسی و تلاش برای یافتن مسیری برای رهایی از ترس و اضطرابی که ممکن است زندگیمان را تلخ کند، بهبود بخشیم. برای شناخت آسان‌تر این افراد، می‌توان گفت که آنها همیشه درباره چیزی که نیست وجود دارد، وانمود می‌کنند و لاف می‌زنند.

  برای مشاهده انشا پایه هفتم کلیک کنید