• ۲۳:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • موضوع انشا درباره روزهای سخت زندگی

  موضوع انشا درباره روزهای سخت زندگی

  در زندگی هر فرد، روزهای سخت و آسان بسیاری وجود دارد و اگر بخواهیم همه‌ی آن‌ها را بدون مشکلات سپری کنیم، باید در نظر داشته باشیم که هدفمان نیز در معرض چالش‌ها قرار می‌گیرد و اگر قصد عبور از آن را داشته باشیم، همیشه اتفاقات مطلوبی رخ نمی‌دهد. هدفی که برای خود تعیین می‌کنیم، همواره بسیار اهمیت دارد.

  موضوع انشا درباره روزهای سخت زندگی

  باید یاد بگیریم که زمانی که یک هدف را انتخاب می‌کنیم، با تمامی سختی‌های مسیر آن نیز مواجه می‌شویم و این باعث می‌شود که به سمتی حرکت کنیم که هیچ‌کس در آن حاضری نیست و موفقیت‌های بزرگ و کوچکی را بدون اطلاع دیگران به دست آوریم. در واقع، ما می‌توانیم این موفقیت‌ها را بدون کمک دیگران تحقق بخشیم.

  البته ممکن است برخی افراد سعی کنند ما را در این مسیر آسیب برسانند و باید بدانیم که از هر کسی همه چیزی انتظار نمی‌رود و نباید انتظارات زیادی از افراد اطرافمان داشته باشیم. باید آن‌ها را دوست داشته باشیم تا زمانی که ما را دوست دارند و سعی می‌کنند حس خوب و مثبت را به ما منتقل کنند.

  همچنین، رقابت بین انسان‌ها وجود دارد و برای دستیابی به موفقیت‌های گسترده و پیشرفته، رقابت‌ها سخت‌تر و خستگی‌بارتر می‌شوند.

  ما همیشه باید به رقابت علاقه‌مند باشیم و آن را حمایت کنیم تا نتایج لازم را به بهترین شکل ممکن بدست آوریم.

  نتیجه‌گیری:

  وقتی به طور مداوم تلاش می‌کنیم، روزهای سخت‌تری را تجربه می‌کنیم و اهمیت دارد که برای تلاش خود وقت بگذاریم و همواره از کمک انسان‌های دیگر نیز برای دستیابی به این شرایط بهره‌برداری کنیم.

  برای مشاهده انشا پایه هفتم کلیک کنید