• ۰۶:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • موضوع انشا استفاده از تجارب و زندگی‌نامه‌های گذشتگان

  موضوع انشا استفاده از تجارب و زندگی‌نامه‌های گذشتگان

  مقدمه:

  هر فرد در زندگی خود تجربه‌ها و رویدادهایی را پشت سر گذاشته است و برخی از آن‌ها به قدری منحصر به فرد و بزرگ بوده‌اند که زندگی آنان در تاریخ به یادگار مانده و رویدادهایی که رخ داده‌اند، روند دیگری را به نمایش گذاشته‌اند تا نشان دهند که این افراد ویژگی‌های منحصر به فردی داشته‌اند. هر فرد می‌تواند داستانی متفاوت از آنچه در ذهن دیگران وجود دارد، داشته باشد.

  موضوع انشا استفاده از تجارب و زندگی‌نامه‌های گذشتگان

  ما بخش قابل توجهی از آینده را خودمان تعیین می‌کنیم. ما توانایی را داریم تا روند زندگی خود را شکل دهیم و تصمیم‌هایی بگیریم که به ما راهی به سوی آینده‌ای بهتر باز کند. این امر به هیچ وجه منحصر به فردی که در یک خانواده خلافکار به دنیا آمده است، محدود نیست. هیچ دلیلی وجود ندارد که او نیز در همان وضعیت قرار بگیرد و تجربه‌های تلخ و منفی را تجربه کند یا حس بدی نسبت به آینده داشته باشد. ارزیابی یک فرد بر اساس خانواده‌اش، بزرگترین اشتباهی است که می‌توان درباره یک فرد واقعی و شخصیت حقیقی انجام داد.

  ما می‌توانیم به دنبال سرگذشت انسان‌ها بگردیم و از تصمیمات آن‌ها چیزهای جالب و عجیبی یاد بگیریم. می‌توانیم بفهمیم که آن‌ها چگونه به نتیجه‌ای رسیده‌اند، چه مراحلی را برای رسیدن به موفقیت طی کرده‌اند و آیا در مسیر خود با شکست مواجه شده‌اند یا تنها با هوش خود به این موفقیت دست یافته‌اند. بدون شک، ترکیب هوش و تلاش همیشه می‌تواند به بهترین وضعیت ممکن منجر شود.

  نتیجه‌گیری:

  از همان دوران کودکی، ما یاد می‌گیریم که در مسیری قدم بگذاریم که قبلاً توسط دیگران طی شده است و برخی از افراد اطلاعاتی درباره آن دارند و می‌دانند که در نقشه راه چه چیزی در انتظار ما خواهد بود.

  برای مشاهده انشا پایه هفتم کلیک کنید