• ۲۳:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • موضوع انشا: روزی که نمره خوبی گرفتم ۲

  موضوع انشا: روزی که نمره خوبی گرفتم ۲

  قطعاً هر دانش‌آموزی آرزو دارد در دوران تحصیلی خود نمره خوبی در هر درسی کسب کند، اما باید به خاطر داشت که این اتفاق لزوماً با دوست داشتن اتفاق نمی‌افتد. همواره باید تلاش کنیم تا به موفقیت‌های بزرگ و غیرمنتظره در زندگی دست پیدا کنیم و آن را به آرزوهایمان نزدیک کنیم.

  موضوع انشا روزی که نمره خوبی گرفتم ۲

  نمره خوب گرفتن صرفاً نتیجه تکراری از درس خواندن و وقت گذراندن نیست. شما باید تلاش کنید که زمان را برای رسیدن به هدفی که می‌خواهید، صرف کنید. به عنوان مثال، در دروسی که در آن‌ها ضعف دارید و احساس می‌کنید به آنچه که می‌خواسته‌اید نرسیده‌اید، بهتر است تحقیقات خود را بیشتر کنید و مطالعاتی را با محوریت مضمون این کتاب‌ها انجام دهید. قطعاً نتیجه بهتری خواهید گرفت و به زودی‌تر به آرزوی خود خواهید رسید.

  روزی که نمره خوبی بگیرم، خواهم فهمید که تلاش‌های مکرر و کوشش‌های بی‌خوابی زمانی جواب می‌دهد که واقعاً هدفمند باشد. البته منظور از بی‌خوابی، آزار و اذیت جسم و روح نیست. انسان برای رسیدن به هدفی که در ذهنش مدنظر است، نیاز به برنامه‌ریزی و استراحت مناسب دارد. در غیر این صورت، تفاوتی با کسانی که تنها شعار می‌دهند و برای دستیابی به اهداف تلاش می‌کنند، نخواهید داشت.

  تحصیل، یکی از راه‌های کسب موفقیت برای افرادی است که علاقه‌مندند تا آنچه را که می‌خواهند به صورت کامل و کامل‌تر به دست آورند.

  نتیجه گیری:

  برای دستیابی به آرزوهای بزرگ، انسان‌ها باید روز به روز تلاش خود را بیشتر و بهتر کنند؛ در غیر این صورت، نه تنها نتایج مورد انتظار را دریافت نمی‌کنند، بلکه با شکست مواجه خواهند شد.

   

  برای مشاهده انشا پایه هفتم کلیک کنید