• ۱۵:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • موضوع انشا: عالمان به دلیل وجود جاهلان بیشمار، گران‌قدرند

  موضوع انشا: عالمان به دلیل وجود جاهلان بیشمار، گران‌قدرند

  بدون شک، زندگی هر فرد به دو بخش تقسیم می‌شود. بخشی از آن زمانی است که خواندن و نوشتن را یاد می‌گیرد، و بخش دیگر زمانی است که در شرایط بیسوادی قرار دارد. اما حالا، دید او نسبت به جهان متفاوت‌تر شده است و چیزهایی را می‌بیند که قبلاً نمی‌دید. این وضعیت برای او بسیار جالب و هیجان‌انگیز است.

  موضوع انشا: عالمان به دلیل وجود جاهلان بیشمار، گران‌قدرند

  در واقع، بررسی و آزمایش دانش و نادانی انسان، به شرطی صورت می‌پذیرد که آیا او درباره یک موضوع دیدگاه دارد و مسئولیت انجام یک کار را به بهترین نحو ممکن برعهده می‌گیرد یا خیر، در مسئولیتی که به او سپرده شده است و تلاش می‌کند از این مسئولیت گذشته و به هدفی که برای او مشخص شده است نرسد.

  اگر فکر می‌کنید ممکن است در شرایط سختی قرار گیرید و نیاز به تلاش مکرر داشته باشید، باید بدانید که بیشتر افراد موفق نیز با شرایط دشوار و سختی مواجه شده‌اند. شما در این وضعیت تنها نیستید، زیرا تعداد کمی می‌توانند این وضعیت و شرایط سخت را تحمل کرده و نتیجه مطلوبی بگیرند. به طور عمومی، عالمان تعدادشان کمتر است و قطعاً مورد محبت و ارزش قرار می‌گیرند. این بخاطر آن است که ما درباره گذشته آنها حدسی داریم و می‌دانیم که چطور زندگی کرده‌اند.

  نتیجه‌گیری:

  هر فرد در شرایط سختی قرار می‌گیرد و زمانی که با هوشمندی از آن عبور کند، بدون شک موفق‌تر خواهد بود. او در جامعه به عنوان شخصی مهم و حتی به عنوان یک عالم شناخته می‌شود که تلاش می‌کند سرنوشت خود را تغییر دهد.

  برای مشاهده انشا پایه هفتم کلیک کنید