• ۲۳:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • موضوع انشا چرا نمی‌توانم کارها رو انجام بدم؟

  موضوع انشا چرا نمی‌توانم کارها رو انجام بدم؟

  مقدمه:

  هر فردی در زندگی، با تکرار تلاش‌ها، قادر است به آنچه در ذهن خود می‌پروراند، دست پیدا کند. او می‌تواند از سختی‌ها، مشکلات و گرفتاری‌های بزرگ عبور کرده و نتیجه‌ای که سال‌ها به دنبال آن بوده است، را به دست آورد. در واقع، تلاش می‌تواند بهترین ایده برای به واقعیت پیوستن هر آنچه در ذهنمان می‌پرورانیم باشد.

  موضوع انشا چرا نمی‌توانم کارها رو انجام بدم؟

  البته، تلاش تنها کافی نیست، بلکه باید از هوش نیز بهره‌برداری کنیم. هوش یک عنصر است که همواره در این موارد باید مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، باید به یاد داشت که خلاقیت در انسان‌ها به شکل‌های متفاوتی بروز می‌کند. برخی از افراد ذهنی قدرتمندتر برای حل مسائل پیچیده دارند، در حالی که برخی دارای دید هنری هستند و می‌توانند خلاقیت را به شیوه‌های متفاوتی به کار برند.

  در واقع، مسئله مربوط به این است که همان ایده اصلی فعالیت بخش خاصی از مغز است که باعث بهره‌وری بیشتر می‌شود و ما به طور کافی درباره آن صحبت نکرده‌ایم. بنابراین، هر چه هوشمان را بیشتر تقویت کنیم و مداوماً از ذهن خود استفاده کنیم، قطعاً به نتایج بهتری خواهیم رسید. برخی افراد قادرند ذهن خود را همواره برای چالش‌های سخت آماده کنند و مانند یک کارآزموده و نقشه‌خوان از مشکلات عبور کنند و در هر چالشی به پیروزی دست یابند.

  نتیجه‌گیری:

  برای رسیدن به موفقیت، ابتدا باید خودمان بخواهیم و سپس به دنبال اخذ تخصص مورد نیاز برای انجام یک کار بزرگ باشیم. همچنین، مسائل مهم دیگری نیز وجود دارند که باید در ادامه این مسیر، ذهن خود را با آن‌ها هماهنگ کنیم و باید یاد بگیریم که هر فرد ممکن است در زمینه‌ی خاصی موفق‌تر باشد.

   

  برای مشاهده انشا پایه هفتم کلیک کنید