• ۰۸:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۸
 • موضوع انشا گام به گام رسیدن به موفقیت

  موضوع انشا گام به گام رسیدن به موفقیت

  مقدمه:

  پله‌های موفقیت را نمی‌توان به سادگی طی کرد. در واقع، هر فرد مسیری منحصر به فرد و پرچالشی را پیش رو دارد که باید تلاش کند آن را طی کرده و به سمت و سویی حرکت کند که گاهاً سخت و گاهاً غیرقابل پیش‌بینی است. بسیاری از ما گاهی تمرکز خود را فقط بر روی هدف قرار می‌دهیم و ممکن است از مسیری که در حال طی کردن آن هستیم، غافل شویم.

  موضوع انشا گام به گام رسیدن به موفقیت

  این پله‌ها گاهی نیاز به عبور سریع دارند، و گاهی نیاز دارد که شما بر روی یکی از آن‌ها مدتی توقف کنید و به هدفی که دارید فکر کنید، یا حتی جهت دیگر و منطقی‌تری را انتخاب کنید.

  این انتخاب بسته به هوش، درک و البته تجربه یک شخص متفاوت است و نمی‌توان قطعی در مورد آن تصمیم گرفت.

  با نگاهی به زندگی ثروتمندان جهان، متوجه می‌شویم که آن‌ها با انتخاب‌های صحیح توانسته‌اند به درآمد و زندگی مرفه دست یابند. در واقع، تمامی آن‌ها از ابتدا هدف خاص و مشخصی داشتند که افراد کمتر تجربه‌ای این هدف را در ذهن خود دارند. همچنین، در شرایط مختلف، انسان‌ها ممکن است به لحظات سخت و تلخی برخورد کنند و اگر این اتفاق به همین شکل ادامه یابد، ممکن است ناامیدی را در آن‌ها ایجاد کند.

  نتیجه‌گیری:

  ناامیدی در هیچ شرایطی نمی‌تواند خوب باشد. هر انسان باید یک نقطه امید در زندگی خود داشته باشد و اگر مدام تلاش کند، قطعاً روز به روز به سمت هدف و آینده حرکت خواهد کرد. در واقع، ترسی درونی در زندگی تمام انسان‌ها وجود دارد و همواره مانند هر کسی از آن فرار می‌کنیم. اما ما خودمان پله‌ها را مشخص می‌کنیم.

  برای مشاهده انشا پایه هفتم کلیک کنید