• ۲۳:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • انشاء درباره خودم و زندگی‌ام

  انشاء درباره خودم و زندگی‌ام

  هر یک از ما ممکن است بتوانیم در مورد خودمان به شکلی محدود حرف بزنیم، اما مهم این است که آیا این حرف‌ها درست هستند؟ آیا ما انسان خوبی هستیم؟ آیا از نگاه دیگران نیز به عنوان یک فرد مثبت و با ویژگی‌های خوب شناخته می‌شویم که باعث آرامش دیگران می‌شویم؟

  انشاء درباره خودم

  هفت میلیارد نفر در این زمین هستند و هر یک از آن‌ها با بقیه متفاوت هستند. هیچ چیز بدون هدف در این دنیا وجود ندارد و همه چیز به هدف خاصی رسیدن دارد. انسان‌ها بهترین مخلوقات هستند و هر فردی از آن‌ها منحصر به فرد است.

  بنابراین، من قصد دارم درباره خودم بنویسم. من اینجا هستم تا خودم را بیان کنم، تجربیات و برنامه‌های زندگی‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم. سعی می‌کنم در روابطم با دیگران، صادق، فداکار، سخت‌کوش و احساساتی باشم.

  من اهل یک خانواده متوسط در ایران هستم و می‌دانم که بدون حمایت خانواده و دوستان، هیچ کس نمی‌تواند وارد این دنیا شود. در واقع، هر چیزی که داریم، به خاطر خانواده‌مان است و آن‌ها اولین افرادی هستند که ما را می‌شناسند. در دوران نوجوانی، احساس می‌کنیم که بسیاری از اطرافیانمان ما را جدی نمی‌گیرند، اما با گذراندن این دوره، متوجه می‌شویم که این احساس ناشی از عدم اطلاعات و تجربه‌های کافی است.

  در حال حاضر، در بهترین مدرسه شهرم تحصیل می‌کنم و در کلاس دهم قرار دارم. احساس خوشحالی می‌کنم که در بخشی از این مدرسه عالی با دوستان خوب، معلمان مهربان و دوست‌داشتنی قرار دارم. همچنین، تلاش می‌کنم که با مشارکت در فعالیت‌های مختلف مدرسه، نقشی مفید در جامعه ایفا کنم.

  نتیجه‌گیری:

  امیدوارم با نوشتن این اطلاعات درباره خودم، شما هم با من موافق باشید.