• ۲۲:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • موضوع انشا استفاده از تقلب در درس و زندگی

  موضوع انشا استفاده از تقلب در درس و زندگی

  گاهی ممکن است در زندگی با مواجهه به اتفاقاتی روبرو شویم و به دنبال راه‌های فرار و یا میانبرهایی باشیم تا از سختی‌ها و مشکلاتی که پیش رویم قرار گرفته است عبور کنیم. به نظر می‌رسد که عبور از آن‌ها به طور مستقیم تقریباً غیرممکن است. هر کسی می‌داند که انسان می‌تواند برای دستیابی به هدف خود تلاش کند یا از روش‌های متداول و گاهاً آسان تقلب بهره‌گیری کند.

  موضوع انشا استفاده از تقلب در درس و زندگی

  تقلب کردن ممکن است در ابتدا نتایج مثبتی به همراه داشته باشد، اما در نهایت، آنچه که می‌خواهید به دست نخواهید آورد و وضعیت روز به روز بدتر خواهد شد. آغاز کردن مسیری با تقلب، بدون شک، اتفاقی مثبت نیست و همواره با مشکلات بزرگ و کوچک بیشتری روبرو خواهید شد. به عنوان مثال، در یک آزمون با تقلب پیش می‌روید و شاید نمره قابل قبولی کسب کنید.

  اما آنچه در آینده منتظر ماست، ممکن است روز به روز بدتر شود. گاهی وقایع سخت می‌شوند و اگر حس کنید که ادامه دادن به همان مسیر غیرممکن است، احتمالاً یا امیدتان را از دست داده‌اید، یا تلاشتان کافی نبوده است، یا مسیر را اشتباه انتخاب کرده‌اید و حتی تقلب ممکن است اینگونه احساسی را در انسان‌ها ایجاد کند.

  انسان باید برای ورود به یک شغل و حرفه‌ی خاص، آن را به‌طور کامل یاد بگیرد تا هیچگاه با مشکلی مواجه نشود. هر چه تقلب بیشتر شود، انگار همه چیز بی‌ارزش و اشتباه است.

  نتیجه‌گیری:

  در نهایت، زندگی همه انسان‌ها نتیجه‌ای است که آنها خودشان می‌خواهند و بستر برای به وجود آمدن آن را فراهم کرده‌اند. هر چه این نتیجه مثبت‌تر باشد، ادامه زندگی، حس بهتری را به ما منتقل می‌کند.