• ۲۳:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
 • موضوع انشا “خانه: بهترین مکان در جهان”

  موضوع انشا “خانه: بهترین مکان در جهان”

  مقدمه:

  همه ما قبلاً شنیده‌ایم که هیچ جایی مثل خانه نیست. در خانه، آرامشی حاکم است که حس خوبی به ما منتقل می‌کند و زندگیمان را تغییر می‌دهد. حتی در بدترین شرایط، بی‌تردید هیچ جایی بهتر از خانه نیست که به ما آن آرامش لازم را منتقل کند.

  موضوع انشا “خانه: بهترین مکان در جهان”

  شما در خانه خودتان تنها آزاد هستید که کارهایی که دوست دارید انجام دهید. این اجازه به شما می‌دهد که حریم خصوصی خود را داشته باشید. ظاهر و شکل شما در خانه مهم نیست؛ مهم این است که خانه شما امن‌ترین جای دنیاست. هر خانه نیز با دیگر خانه‌ها متفاوت است و هرچند کوچک باشد، وقتی به آن می‌رسید، آرامش و صلح خوبی را از محیط و اتمسفرش دریافت می‌کنید.

  هر کسی می‌تواند ادعا کند که خانه اش بهترین و امن‌ترین جای دنیاست، اما این ادعا ممکن است از دید ما واقعیتی نداشته باشد و ممکن است حسی متفاوت در ما ایجاد کند.

  نتیجه‌گیری:

  انسان‌ها در شرایط مختلف به تنهایی نیاز دارند. تنهایی در گوشه‌ای از اتاق می‌تواند ما را به فکر وا دارد و بتوانیم مشکلات، سختی‌ها و گرفتاری‌های زندگی خود را حل کنیم و از مسیر سختی که سرنوشت گاهاً پیش رویمان قرار می‌دهد، عبور کنیم. تفاوت انسان با سایر موجودات در این است که برای ساخت خانه‌اش زحمت زیادی می‌کشد و در مقابل موجودات زنده دیگر، حریم خصوصی و امنیت بیشتری را نیز به وجود می‌آورد.

   

  برای مشاهده انشا پایه هفتم کلیک کنید